Zajęcia indywidualne

Jeśli nie masz możliwości uczęszczać w stałych godzinach na zajęcia w grupach to indywidualny tok nauki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Możesz na zajęcia przychodzić sam lub z jeszcze jedną osobą.

Dodatkowe korzyści

Każdy sam będzie sobie dobierać dogodne godziny zajęć, przez co nie opuścisz ani jednego spotkania. Jeśli konieczna będzie zmiana terminu lekcji to wystarczy, że poinformujesz nas na 6 godzin przed spotkaniem a my przeniesiemy je na inny dogodny termin.

Dodatkowym plusem jest to, że dzięki mniejszej ilości osób każdy z uczestników kursu będzie dłużej rozmawiać z lektorem, a to z kolei przełoży się na szybsze tempo nauki.

Już od pierwszej lekcji będziesz uczyć się często używanych wyrazów. Zamiast podziału na tematy, np. pokój, praca, zdrowie, itp. będziesz poznawać wyrazy w kolejności od najbardziej popularnych i przydatnych do bardziej skomplikowanych sformułowań.

Dzięki takiemu podejściu osiągniesz poziom komunikatywności w szybszy, bezstresowy oraz bardziej naturalny sposób.

KURSY

Nasze kursy

Kurs języka angielskiego

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to już nie przywilej, a konieczność. Angielski jest nam niezbędny w pracy, w szkole, na wakacjach, przy korzystaniu z komputera.

Kurs języka hiszpańskiego

¡Hola! ¿Hablas español? Tak bardzo chciałoby się odpowiedzieć ¡SI! na to pytanie! Mówi w nim ponad 650 mln osób na całym świecie. 

 

Kurs języka rosyjskiego

Język rosyjski staje się coraz popularniejszy. Wschód to nie tylko niedźwiedzie i bałałajka – to fascynująca kultura, wybitna literatura, a także częsty kierunek rozwoju biznesu.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś!

Zapisuję się!