Cennik kursów

Dotyczy wszystkich kursów językowych. 

PIERWSZA LEKCJA GRATIS!

*cena 90 zł obowiązuje przy przynajmniej 2 lekcjach w tygodniu

Dla naszych kursantów dostępny jest kącik kawowy (kawa i herbata)!

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

PYTANIA

Często zadawane pytania

Jak wygląda lekcja?

Każde zajęcia zaczynamy od powtórki. Lektor zadaje pytanie ze słownictwem i strukturami, które pojawiły się na poprzednich kilku zajęciach. Później przechodzimy do nowego materiału – lektor wprowadza słownictwo, zapisując je na tablicy, ucząc jego prawidłowej wymowy i tłumacząc znaczenie. Od razu przechodzimy do części praktycznej – lektor zadaje pytania, zawierające nowo poznane struktury, a kursant ma na nie udzielić prawidłowej, poprawnej, logicznej odpowiedzi. Lektor naprowadza na właściwą odpowiedź, koryguje ewentualne błędy. Dzięki temu na naszych zajęciach większość część lekcji poświęcasz na rzeczywiste użycie języka.

Czy to się sprawdza?

Oczywiście! Na naszych zajęciach musisz się odezwać, lekcja bez Twojej wypowiedzi nie może się odbyć. W ten sposób nie ma szans na pojawienie się bariery językowej.

Ile to kosztuje?

Cennik znajduje się tutaj. Zajęcia grupowe odbywają się po 2 lekcje w tygodniu. Płatności są miesięczne. Nie trzeba deklarować się na cały rok z góry.

Kiedy mogę dołączyć do grupy?

W każdym momencie! U nas nie musisz czekać na początek nowego roku, żeby zacząć naukę. Metoda bezpośrednia pozwala na dołączenie do zajęć w każdym momencie.

W jakich terminach odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się przez cały dzień, od godz. 8.00 do 21.00.

Zajęcia indywidualne ustalamy z każdym kursantem. Można mieć stały termin lub zmienny, ustalamy na podstawie cotygodniowo podawanej dyspozycyjności.

Zajęcia grupowe odbywają się w stałych terminach. Grafik nowych kursów publikujemy we wrześniu, o szczegóły prosimy pytać drogą mailową lub telefoniczną.

Jak często odbywają się zajęcia?

Zajęcia grupowe obywają się raz w tygodniu po 2 lekcje. W przypadku zajęć indywidualnych lub w parze termin i częstotliwość ustalamy indywidualnie.

A co z gramatyką?

Metoda bezpośrednia również wprowadza zagadnienia gramatyczne i od razu ćwiczy je w użyciu. Podręcznik zawiera też dodatkowe ćwiczenia, które można wykonywać samodzielnie lub z lektorem.

Zapisz się już dziś!

Zapisuję się!