Kursy ukraińskiego Poznań – Poligloci

Język ukraiński – do niedawna mało kojarzony i w powszechnej świadomości uważany często za „taki drugi rosyjski” – stał się ostatnio bliski nam wszystkim. Na ulicach Poznania, w sklepach, parkach i szkołach ukraiński można teraz usłyszeć bardzo często.

Oczywiście, Ukraińcy zwykle sami podejmują trud nauczenia się języka polskiego. Jednak dla tych, którzy chcieliby bliżej poznać naszych wschodnich sąsiadów, porozumieć się z nimi w ich własnym języku, oferujemy kursy języka ukraińskiego.

Ci, którzy choć trochę znają język rosyjski, naukę ukraińskiego mogą uznać za prawdziwą frajdę, bo wystarczy nauczyć się kilku nowych zasad i liter, by sprawnie czytać i pisać po ukraińsku. Ale i ci, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z cyrylicą, na naszych kursach szybko opanują podstawowe zwroty i wyrażenia i nauczą się po ukraińsku komunikować.

Poziom zaawansowania ukraińskiego

Zawsze rekrutujemy na wszystkie poziomy zaawansowania, można się zapisać w dowolnym momencie.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś na naukę ukraińskiego w Poznaniu!

Zapisuję się!