Kursy niemieckiego Poznań – Poligloci

Choć na rynku pracy prym wiedzie język angielski, mieszkańcy Poznania i okolic wiedzą, jak często potrzebna w biznesie komunikacji z naszymi zachodnimi sąsiadami. A ci, choć angielskim zwykle władają biegle, doceniają możliwość komunikacji w swoim języku narodowym.

Znajomość języka niemieckiego znacząco zwiększa możliwości zatrudnienia. Otwiera nowe perspektywy i ubogaca nasze CV.

I choć nie każdy uważa język niemiecki na piękny, można znaleźć prawdziwych pasjonatów jego mocnego brzmienia. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, na naszych kursach szybko przekonasz się, że komunikacja w tym języku na pewno nie jest straszna.

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego metodą bezpośrednią, dzięki której mówisz od pierwszych zajęć, zawsze poznajesz nowe słownictwo w realnym kontekście, a gramatyki używasz praktycznie.

Poziom zaawansowania niemieckiego

Zawsze rekrutujemy na wszystkie poziomy zaawansowania, można się zapisać w dowolnym momencie.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś na naukę niemieckiego w Poznaniu!

Zapisuję się!