O naszym Centrum Językowym Poligloci

Szkoła istnieje od 2009 r. Przez 11 lat działała pod nazwą English Spot. Od 2020 r. zmieniliśmy się w Centrum Językowe Poligloci, zachowując klimatyczne miejsce, doświadczonych lektorów i sprawdzoną metodę nauczania, a poszerzając ofertę i zmieniając wizerunek, by odpowiadał wysokim standardom nauczania, które zapewniamy.

Nasza misja 

Dzielić się swoją wiedzą i pasją. Poligloci wiedzą, jaką wartością jest znajomość języków obcych. Kochamy podróże, literaturę, inne kultury, kraje i ludzi. Wiemy, ile drzwi otwiera każdy nowy język i chcemy, by jak najwięcej osób miało dostęp do tego nowego, fascynującego świata.
Dlatego naszym symbolem jest ptak – symbol wolności, swobody, przekraczania granic i barier. A ptak w naszym logo nie jest przypadkowy. To przedrzeźniacz północny (Mimus polyglottos), który potrafi imitować głosy innych zwierząt. Ten mały poliglota to idealny symbol naszego Centrum.
Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w swobodnej komunikacji w języku obcym.

Nasza historia

Centrum Językowe Poligloci narodził się z pasji do języków obcych i nauczania. Z małej szkoły języka angielskiego przeobraził się w prężnie działające centrum językowe z bogatą ofertą i różnymi językami.
Nasza nazwa nie jest przypadkowa. Właściciel Centrum zna 5 języków obcych (angielski, rosyjski, hiszpański, francuski i ukraiński), podobnie jego Żona – również lektorka Centrum Językowe Poligloci. Większość lektorów włada przynajmniej 2 językami. Wiemy, jaką wartością jest znajomość języków obcych. Chcemy tą wiedzą dzielić się z innymi, zarażać ich swoją pasją, wprowadzać do naszego świata POLIGLOTÓW.

UCZNIÓW ZAUFAŁO

LAT DOŚWIADCZENIA

INSTRUKTORÓW

JĘZYKI

WYBIERZ NAS

Dlaczego warto nas wybrać?

Warto nas wybrać, ponieważ skupiamy się na praktycznym użyciu języka – od pierwszych zajęć mówimy. Zaangażowana i pełna energii kadra lektorów dba o to, by każde zajęcia były zróżnicowane i ciekawe, a jednocześnie jak najbardziej wartościowe.

Z

Metoda bezpośrednia

Ćwiczenie wszystkich poznanych struktur w wypowiedziach

Z

Rotacja lektorów

Prowadzi Cię nie jedna osoba, lecz kilka. Dzięki temu przyzwyczajasz się do różnych akcentów, poznajesz różne sposoby pracy, każde zajęcia są inne i urozmaicone.

Z

Rekrutacja trwa cały rok

Można dołączyć do grupy w każdym momencie, nie trzeba czekać na początek roku lub semestru

Z

Małe grupy

Maksymalnie do 5 osób.

Z

Elastyczność przy zajęciach indywidualnych

Możliwość zmiany terminu z tygodnia na tydzień

Z

Miesięczne płatności

Nie trzeba deklarować się na zajęcia za cały semestr lub rok z góry.

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś!

Zapisuję się!