Kursy rosyjskiego Poznań – Poligloci

Język rosyjski staje się coraz popularniejszy. Wschód to nie tylko niedźwiedzie i bałałajka – to fascynująca kultura, wybitna literatura, a także częsty kierunek rozwoju biznesu.

Znajomość języka rosyjskiego może stanowić ogromny atut na rynku pracy, otwiera na nowe możliwości, poszerza horyzonty.

Kursy rosyjskiego prowadzone indywidualnie lub w małych grupach są okazją do tego, by szybko nauczyć się mówić w tym pięknym języku. Bariera językowa znika już po kilku lekcjach, ponieważ w Centrum Językowe Poligloci w Poznaniu mówisz po rosyjsku od pierwszych zajęć!

Daj sobie szansę na rozwój i zapisz się już dziś na kurs języka rosyjskiego metodą bezpośrednią. Przekonaj się, że nauka rosyjskiego wcale nie musi być trudna i skomplikowana!

Poziom zaawansowania rosyjskiego

Zawsze rekrutujemy na wszystkie poziomy zaawansowania, można się zapisać na naukę w dowolnym momencie.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Rosyjski – dlaczego warto?

Rosyjski to piękny, wschodniosłowiański język, który w naszym kraju został przez ostatnie dziesięciolecia nieco zapomniany. W latach 1950-1990 był on w podstawie programowej wszystkich szkół, jednak późniejsze wydarzenia historyczne, rozwój cywilizacyjny i globalizacja sprawiły, że zszedł na dalszy plan. Kursy języka rosyjskiego nie cieszą się taką popularnością jak, chociażby angielskiego czy hiszpańskiego. I to właśnie może być niesamowita szansa dla osób, które chcą wyróżniać się na rynku pracy umiejętnością stanowiącą swojego rodzaju rzadkość. Kurs języka rosyjskiego to szansa na znalezienie zatrudnienia w firmach, które bazują na współpracy wschodnioeuropejskiej. Pomimo tego, iż nasze stosunki biznesowe z Rosją kojarzymy ze słynnym EMBARGO na polskie jabłka, to w rzeczywistości eksport polskich dóbr na rynek rosyjski jest nadal bardzo duży.

Wiele przedsiębiorców szuka osób, które sprawnie komunikują się po rosyjsku, a z tym nie zawsze jest łatwo. Kurs rosyjskiego opracowany przez specjalistów z CJ Poligloci w Poznaniu, to intensywna nauka, która w niedługim czasie przynosi spektakularne efekty. W Poznaniu rozwój gospodarczy jest zauważalny na każdym kroku. Co za tym idzie, konkurencja na rynku pracy jest również bardzo duża. Warto jest pomyśleć o poszerzaniu swoich kompetencji, inwestując w naukę języków, które nadal stanowią niszę, przez co mogą znacznie wzbogacić Twoje CV. Kurs rosyjskiego to także szansa na osobisty rozwój nie tylko pod względem zawodowym, ale także duchowym. Literatura rosyjska ma całą rzeszę wielbicieli, którzy uważają ją za jedną z najpiękniejszych na świecie. Możliwość przeczytania Dostojewskiego w oryginale jest wartością bezcenną. Dzięki nauce rosyjskiego podczas kursu w naszym centrum językowym szybko stanie się to realnym osiągnięciem.

Odwiedź naszą szkołę!

Nauka rosyjskiego w Poznaniu to nowoczesne metody dydaktyczne, dzięki którym zauważysz jak szybko i skutecznie można zacząć komunikację w innym języku. Co wyróżnia opracowane przez nas kursy? Przede wszystkim zaangażowanie nauczycieli w to, aby zarazić Cię miłością do języka rosyjskiego. Nie da się tego zrobić, dopóki sam nie zaczniesz mówić. Kursy w CJ Poligloci opierają się w 90 % na metodzie bezpośredniej, czyli mówieniu. Kiedy samodzielnie zaczynasz budować wypowiedzi i zauważasz, że z tygodnia na tydzień robisz to coraz sprawniej, Twoja motywacja do nauki wzrasta. I o to właśnie chodzi. Nasze kursy są pozbawione nudy. Nauka z nami opiera się na ciągłych konwersacjach i angażowaniu Cię do tego, abyś jak najwięcej mówił. Prowadzimy zajęcia grupowe, które składają się z maksymalnie pięciu osób. Atmosfera kursu opiera się na wzajemnej życzliwości i pomocy. Nasi nauczyciele poświęcą Ci maksimum uwagi tak, abyś po wyjściu z zajęć czuł, że to był dobrze spędzony czas, podczas którego wiele się nauczyłeś. Każde zajęcia rozpoczynają się od powtórki z poprzedniej lekcji kursu.

Pewnie teraz zastanawiasz  się nad tym, jak masz zacząć poprawnie mówić po rosyjsku bez nauki gramatyki. Na opracowanym przez nas kursie rosyjskiego omówimy z Tobą wszystkie zasady gramatyczne. Nie robimy tego jednak tak, jak to zwykle bywa podczas standardowych kursów, opierających się na rozwiązywaniu zadań z podręcznika. Po wyjaśnieniu zasad od razu wprowadzamy je w żywą dyskusję, dzięki czemu poznajesz praktyczne wykorzystanie języka rosyjskiego. W naszej ofercie znajdziesz także kursy indywidualne. Od Ciebie zależy jaka forma zajęć najlepiej posłuży Twojej nauce rosyjskiego. 

Zapraszamy!

Centrum Językowe Poligloci w Poznaniu to zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia zarażają swoich kursantów pasją do nauki języków obcych. Założycielem tego miejsca jest człowiek, który na co dzień włada pięcioma językami. Nie bez przyczyny nadaliśmy sobie miano poliglotów. Każdy z naszych lektorów mówi co najmniej dwoma językami obcymi. Ty też możesz, wystarczy, że zaufasz profesjonalistom z Poznania. Kurs rosyjskiego może otworzyć Ci wiele drzwi w karierze zawodowej. Jeśli więc nadal się zastanawiasz czy warto, mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zapisz się już dziś na naukę rosyjskiego w Poznaniu!

Zapisuję się!