Kurs języka angielskiego Poznań – Poligloci

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to już nie przywilej, a konieczność. Angielski jest nam niezbędny w pracy, w szkole, na wakacjach, przy korzystaniu z komputera.

Tradycyjne kursy językowe w innych szkołach skupiają się na ćwiczeniu gramatyki i zapamiętywaniu list słówek, które co jakiś czas ćwiczy się w krótkich dialogach. Wiemy jednak, że to za mało. Najważniejsza jest komunikacja.

Dlatego na naszych kursach, indywidualnie, w parze lub w małej grupie, mówisz po angielsku od pierwszych zajęć, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Wszystkie struktury ćwiczysz od razu w kontekście, porozumiewając się z lektorem.

To naprawdę działa – przyjdź i przekonaj się sam o zaletach metody bezpośredniej! Zapraszamy do naszej szkoły na naukę języka angielskiego dla dorosłych w Poznaniu!

Poziom zaawansowania języka angielskiego

Zawsze rekrutujemy na wszystkie poziomy zaawansowania, można się zapisać w dowolnym momencie.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Angielski kluczem do komunikacji

Język angielski stanowi główny węzeł komunikacji międzyludzkiej  na całym świecie. Istnieje twierdzenie, że jest to drugi język ojczysty dla wszystkich, którzy sami siebie nazywają obywatelami świata. Człowiek żyjący w XXI wieku to ciekawy świata podróżnik.  Nic więc dziwnego, że szkoły języka angielskiego cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Na naukę nigdy nie jest za późno, a zapisanie się na kurs języka angielskiego, może okazać się najlepszą decyzją w drodze do samorozwoju. Nauka języka angielskiego od lat nie wychodzi z mody. Kursy językowe stają się coraz bardziej powszechne. Nauka języka angielskiego jeszcze do niedawna dotyczyła głównie ludzi młodych, jednak teraz kurs angielskiego dla dorosłych cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Jest to związane nie tylko z chęcią podróżowania, ale także z rozwojem zawodowym. Kontakt z klientem zagranicznym jest obecnie kluczowym elementem w rozwoju przedsiębiorstw.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pominąć ciekawą ofertę pracy, tylko dlatego, że wymagano od Ciebie bardzo dobrej znajomości języka angielskiego? Jeżeli tak, to szkoła języka angielskiego w Poznaniu, w Centrum Językowym Poligloci jest miejscem właśnie dla Ciebie. Na świecie istnieje około siedmiu tysięcy języków. Nie sposób znać je wszystkie, ale na pewno sprawne komunikowanie się w  języku, który dla 350 milionów ludzi na świecie jest mową ojczystą, znacznie ułatwia funkcjonowanie w globalnym pędzie. Bez względu na to ile masz lat i czym zajmujesz się zawodowo, nauka języka angielskiego jest zawsze dobrym pomysłem. Kurs języka angielskiego powoduje, że stajesz się człowiekiem otwartym na to co przynosi obecna rzeczywistość. Podróże oraz zawieranie zagranicznych znajomości są na szczycie powodów, dla których ludzie decydują się na naukę w szkole języka angielskiego. Poznań to jedno z najszybciej rozwijających się pod względem gospodarczym miast w Polsce. Usługi, finanse, przemysł – nie ma gałęzi gospodarki, w której kurs języka angielskiego byłby całkowicie zbędny. Szkoła języka angielskiego, którą prowadzimy w Poznaniu, tworzy kursy również dla firm. Inwestycja w rozwój pracownika, czyli sfinansowaniu mu kursu języka angielskiego, może okazać się największym sukcesem dla Twojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego Poligloci?

Skoro już tu trafiłeś, to pozwól, że opowiemy Ci trochę o tym, czym dla nas jest skuteczna nauka języka angielskiego. Szkoła Poligloci z Poznania powstała z pasji jej założyciela do nauki języków obcych. Sam włada  on biegle pięcioma – Musisz przyznać, że ta liczba jest naprawdę imponująca! Możesz uważać, że to kwestia talentu a ty nigdy nie miałeś głowy do nauki innego języka. I właśnie to myślenie skazuje Cię na porażkę. W naszej szkole zatrudniamy najlepszych lektorów językowych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób niezwykle przystępny. Opracowane przez nas kursy języka angielskiego bazują w 90% na rozmowie.

Uważamy, że prowadzone konwersacje z kursantami to najlepsza  nauka języka angielskiego. Poznań jest miastem, w którym  stworzyliśmy Ci najlepsze warunki do nauki języka, a nasze kursy gwarantują osiągnięcie celu, jakim jest sprawne porozumiewanie się językiem angielskim.

W grupie, indywidualnie – jak chcesz!

Staramy się dopasować do potrzeb naszych uczniów, dlatego organizujemy językowe kursy grupowe oraz indywidualne. Praca w grupach to świetna okazja do tego, aby nabrać śmiałości w mówieniu. A przecież właśnie o to chodzi, żeby zacząć mówić i rozumieć co mówią inni. Jeżeli interesuje Cię indywidualna nauka języka angielskiego w mieście Poznań, odwiedź szkołę Poliglotów. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że są osoby, które potrzebują pełnej koncentracji oraz uwagi ze strony lektora. Indywidualna nauka języka to czas poświęcony tylko Tobie. Kurs angielskiego prowadzony indywidualnie daje świetne rezultaty nauki języka u osób w każdym wieku. Angielski dla dorosłych to kurs, w którym pomagamy osobom dorosłym pozbyć się barier w mówieniu oraz udowadniamy, że szkoła językowa jest dla każdego, a metryka nie ma żadnego znaczenia.

Poznaj świat angielskiego

Zanurz się do świata, w którym angielskie konwersacje sprawią Ci ogromną frajdę i przyjemność. Zależy nam na tym, aby nuda nigdy nie wkradła się do sposobu w jakim prowadzimy naukę języka angielskiego w Poznaniu. Kurs dostosowany jest do poziomu, który obecnie reprezentujesz, a każda lekcja w naszej szkole sprawi, że będzie on coraz wyższy. Nauka angielskiego nie musi kojarzyć się ze żmudnym uczeniem się na pamięć. Poznane słowo użyte w kontekście rozmowy zostaje zapamiętane na znacznie dłużej. Właśnie na tym opieramy strategie naszych kursów. Język angielski to nasza pasja a Poligloci są szkołą, która da Ci ogromne możliwości rozwoju.

Pamiętaj, że jeśli tylko chcesz, możesz osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Jeżeli tym pragnieniem jest biegła znajomość języka angielskiego, nasza szkoła jest miejscem właśnie dla Ciebie. Bądź na bieżąco z dofinansowaniami rządowymi  i ucz się języka, nie ponosząc żadnych kosztów. Kurs angielskiego w Poznaniu za darmo daje szansę każdemu na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Odwiedź naszą szkołę Poliglotów, a za jakiś czas  sam zaczniesz utożsamiać się z tą nazwą.

Zapisz się już dziś do naszej szkoły języka angielskiego w Poznaniu!

Zapisuję się!