Zajęcia grupowe

Zajęcia w grupie to najpopularniejsza forma zajęć. W końcu w grupie raźniej! Zajęcia grupowe z języka angielskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego odbywają się w stałych terminach, najczęściej raz w tygodniu po 2 godziny.

Dodatkowe informacje

Grupy, jakie tworzymy, są zawsze nieduże – od 3 do 5 osób. Wynika to z założeń metody, przy której każdy uczestnik musi się wypowiedzieć. Zajęcia są więc bardzo efektywne, każdy z kursantów aktywnie w nich uczestniczy i regularnie ćwiczy swoje umiejętności.

Co więcej, do grupy można dołączyć w każdym momencie. To kolejna zaleta metody bezpośredniej, w której nie wprowadza się sztucznego podziału na semestry.

Zajęcia grupowe odbywają się zawsze od września/października do czerwca. Okres wakacyjny jest ustalany indywidualnie – 3-miesięczna przerwa w nauce nie jest konieczna, jeśli wszyscy uczestnicy grupy chcą się uczyć dalej, zajęcia są kontynuowane w stałym terminie. Duża elastyczność to kolejna domena zajęć w CJ Pologloci.

KURSY

Nasze kursy

Kurs języka angielskiego

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to już nie przywilej, a konieczność. Angielski jest nam niezbędny w pracy, w szkole, na wakacjach, przy korzystaniu z komputera.

Kurs języka hiszpańskiego

¡Hola! ¿Hablas español? Tak bardzo chciałoby się odpowiedzieć ¡SI! na to pytanie! Mówi w nim ponad 650 mln osób na całym świecie. 

 

Kurs języka rosyjskiego

Język rosyjski staje się coraz popularniejszy. Wschód to nie tylko niedźwiedzie i bałałajka – to fascynująca kultura, wybitna literatura, a także częsty kierunek rozwoju biznesu.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś!

Zapisuję się!