Kursy polskiego dla obcokrajowców Poznań – Poligloci

[English version below] [на русском ниже]

Język polski z pewnością nie należy do łatwych, ale dla obcokrajowców przyjeżdżających do naszego pięknego kraju jego nauka często staje się koniecznością. Nie musi to być jednak droga przez mękę. Język polski można polubić i to bardzo szybko, dzięki pracy z naszymi doświadczonymi lektorami-poliglotami. Z nami na pewno się porozumiesz w kwestii Twojej nauki języka polskiego.

 

Polish language is definitely not an easy one but for foreigners coming to our beautiful country it is often vital to learn it. However, learning it does not have to be a drama. Just join our courses given by experienced multi-lingual teachers to see that it can be pleasant and fun. Click the “ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA” button below to contact us or email us on centrum@poligloci.com or call us – 792 372 750.

 

Польский язык, наверное, не является самым легким в мире. Однако для русско-говорящих выучить его может быть и легко, и приятно. Особенно, если вы присоединитесь к нашим курсам, на которых опытные учителя, владеющие многими иностранными языками, помогут вам быстро разобраться в сложностях польского языка. Для контакта нажмите кнопку «ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA» ниже или пишите нам по адресу centrum@poligloci.com  или звоните: 792 372 750.

Poziom zaawansowania

Zawsze rekrutujemy na wszystkie poziomy zaawansowania, można się zapisać w dowolnym momencie.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś na naukę polskiego w Poznaniu!

Zapisuję się!