Kurs hiszpańskiego Poznań – Poligloci

¡Hola! ¿Hablas español? Tak bardzo chciałoby się odpowiedzieć ¡SI! na to pytanie!

Hiszpański to jeden z najpowszechniej używanych języków świata. Mówi w nim ponad 650 mln osób na całym świecie. To również jeden z najpopularniejszych języków wybieranych w szkołach językowych.

Jeśli jeszcze nie mówisz po hiszpańsku, a marzy Ci się rozwój zawodowy, wakacje w słonecznej Hiszpanii lub podróż do Meksyku, poszerz swoje horyzonty, przychodząc do CJ Poligloci w Poznaniu i rozpoczynając kurs hiszpańskiego.

Przekonasz się, jak łatwo przełamać barierę językową i zaczniesz mówić po hiszpańsku już po kilku lekcjach metodą bezpośrednią. Nauka hiszpańskiego jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna! Przekonaj się zapisując się na kurs hiszpańskiego już dzisiaj!

Poziom zaawansowania hiszpańskiego

Zawsze rekrutujemy na wszystkie poziomy zaawansowania, można się zapisać w dowolnym momencie.

Weź udziAł w rekrutacji lub zadaj nam pytanie

Wyślij nam wiadomość!

Wiadomość ze strony internetowej

Polityka

Informacje

Kontakt lub wizyta

Lokalizacja

ul. Szelągowska 28/2
61-626 Poznań

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Hiszpański – drugi najpopularniejszy język świata

Język hiszpański kojarzy się ze słońcem, muzyką i sielskim letnim klimatem. Wszystko za sprawą rajskich miejsc, w których ulice rozbrzmiewają rozmowami i śpiewem tego niezwykle melodyjnego języka. Nie wszyscy wiedzą, że jego popularność przewyższa nawet  angielski. Dla ponad dwudziestu krajów na świecie stanowi on język urzędowy co klasyfikuje go na drugim miejscu najpopularniejszych języków świata. Jeśli kiedykolwiek spędzałeś egzotyczne wakacje w Meksyku lub na Dominikanie, to wiesz, że znajomość języka angielskiego mogła zdać się na nic. Podróżując mamy okazje przekonać się, że kurs hiszpańskiego jest niezwykle przydatny w kontaktach międzyludzkich na całym świecie.

Coraz większa liczba pracodawców uznaje, że angielski jest na tyle powszechny, iż powinni znać go wszyscy. Ukończenie kursu hiszpańskiego jest dodatkowym atutem, który działa tylko na korzyść podczas procesu rekrutacji w większości firm istniejących na rynku. Jeżeli zatem myślisz o wzbogaceniu swojego CV lub po prostu od dłuższego czasu zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki tego języka – nie czekaj dłużej. Kurs hiszpańskiego w Centrum Językowym Poligloci w Poznaniu sprawi, że dołączysz do grona miłośników języka hiszpańskiego, a jego nauka stanie się Twoją prawdziwą pasją.

Nauka hiszpańskiego z Poliglotami – co zyskujesz?

Kursanci często mają obawy, że nauka od podstaw całkiem nowego języka może okazać się fiaskiem. Nic bardziej mylnego. Program naszych kursów jest opracowany według schematu, który pozwoli Ci opanować hiszpański szybciej niż myślisz. Kurs hiszpańskiego, który dla Ciebie przygotowaliśmy, opiera się na metodzie bezpośredniej, co oznacza, że aż 90 % czasu spędzonego na nauce, poświęcisz rozmowom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiemy, że taki rodzaj kursu przynosi najlepsze rezultaty.

Choć teraz może wydawać Ci się to niemożliwe, udowodnimy Ci, że poprzez słuchanie i próby samodzielnego tworzenia zdań, nawet nie zorientujesz się kiedy będziesz swobodnie wypowiadał hiszpańskie zwroty bez żadnego zastanowienia. Nauka słów użytych w kontekście jest sekretem udanego kursu z języka hiszpańskiego. Naszą tajną bronią są nasi nauczyciele, dla których prowadzenie kursów językowych jest prawdziwą pasją. Energia, z jaką spotkasz się podczas kursów językowych w CJ Poligloci da Ci jeszcze więcej motywacji do dalszej nauki. Z nami Poliglotami zyskujesz coś, co jest najważniejsze podczas doskonalenia każdego języka – pewność siebie. Sama nauka słówek i gramatyki bez ćwiczeń praktycznych nigdy nie przyniesie satysfakcjonujących rezultatów. Nauka hiszpańskiego nigdy nie była tak skuteczna i przyjemna. Odwiedź  Centrum Językowe Poligloci w Poznaniu, zapisz się na kurs i sam się o tym przekonaj.

Rodzaje kursów

Jeżeli dziś jest ten dzień, w którym czujesz, że musisz zapisać się na kurs hiszpańskiego, nie ma problemu. Możesz rozpocząć naukę w każdej chwili. Nie musisz czekać do rozpoczęcia następnego semestru, aby zapisać się na kurs w naszej szkole. Centrum Językowe Poligloci znajduje się w Poznaniu oraz oferuje kursy dla osób w każdym wieku. Pamiętaj, że na naukę hiszpańskiego nigdy nie jest za późno. 

Skoro podjąłeś już pierwszy krok, idź za ciosem i stawiaj kolejne a cel, jakim jest mówienie po hiszpańsku, będzie coraz bliższy do osiągnięcia. Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne. Poziom kursów hiszpańskiego zawsze dostosowujemy do Twoich możliwości. Prowadzimy zajęcia na różnych stopniach zaawansowania. Nasze grupy składają się z maksymalnie pięciu osób. Jest to optymalna liczba, która pozwala lektorowi poświęcić tyle uwagi dla kursanta, ile wymaga tego dana sytuacja. Jeżeli nie odnajdujesz się w pracy grupowej, istnieje możliwość odbywania lekcji indywidualnie. Pamiętaj, że na kurs hiszpańskiego przychodzą ludzie, którzy tak jak Ty chcą poznać nowy język. Nie obawiaj się zatem, że ktoś będzie oceniał Twój poziom znajomości języka. Wszystkim kursantom towarzyszy jeden cel – chcą mówić po hiszpańsku.

Zapraszamy na kurs hiszpańskiego!

Jeżeli zawsze marzyłeś o tym, żeby móc porozmawiać z kimś po hiszpańsku, to w centrum językowym Poligloci dajemy Ci taką szansę. Spełniaj marzenia, inwestując przy tym w  rozwój osobisty. Obiecujemy, że czas spędzony z nami nigdy nie będzie stracony. Centrum Językowe Poligloci w Poznaniu to miejsce, w którym możesz rozwinąć swoje lingwistyczne skrzydła.  Nos vemos pronto!

Zapisz się już dziś na naukę hiszpańskiego w Poznaniu!

Zapisuję się!