Zapraszamy na kursy wakacyjne!

Wakacje to okazja do odpoczynku, ale również szansa na rozwój!

W okresie lipiec–wrzesień poza standardowymi kursami uruchamiamy również miesięczne kursy wakacyjne z języka angielskiego, hiszpańskiego i – tu nowość – ukraińskiego!

czytanie na plaży
zajęcia5

Dodatkowe informacje

Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 1,5 lekcji w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dokładne terminy zostaną ustalone zgodnie z dyspozycyjnością uczestników.

Będą to kursy w małych grupach (3–5 osób) w formie konwersacji, luźno oparte o nasze standardowe książki. Może więc to być okazja do utrwalenia zdobytej wiedzy lub jej poszerzenia w swobodniejszej formie i wśród nowych osób. Koszt za miesiąc zajęć (12 lekcji) to 289 zł. Uruchamiamy zarówno grupy stacjonarne, jak i online. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

KURSY

Nasze kursy

Kurs języka angielskiego

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to już nie przywilej, a konieczność. Angielski jest nam niezbędny w pracy, w szkole, na wakacjach, przy korzystaniu z komputera.

Kurs języka hiszpańskiego

¡Hola! ¿Hablas español? Tak bardzo chciałoby się odpowiedzieć ¡SI! na to pytanie! Mówi w nim ponad 650 mln osób na całym świecie. 

 

Kurs języka rosyjskiego

Język rosyjski staje się coraz popularniejszy. Wschód to nie tylko niedźwiedzie i bałałajka – to fascynująca kultura, wybitna literatura, a także częsty kierunek rozwoju biznesu.

OPINIE

Co mówią o nas kursanci?

Na zajęciach czuję się komfortowo, podoba mi się, że zmieniliście wystrój, przez co szkoła stała się przyjaźniejsza, że dbacie, by każdy z nas czuł się wyjątkowo dobrze u Was.

Generalnie jesteście ultra miłą, energiczną i fajną ekipą nauczycieli. Kameralna szkoła z super klimatem i mimo iż zawiesiliśmy tymczasowo zajęcia na pewno do Was powrócimy 🙂 A ja z pewnością na wieczór gier, na którym super się bawiłam! Widać też w Was duże zaangażowanie, by odpowiadać na potrzeby kursantów – to duży plus.

Jest świetnie, jest pięknie. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Poziom zadowolenia na 6 🙂

Zapisz się już dziś!

Zapisuję się!